Haber

Çinli Astronotların Veda Töreninden Sahneler

Çinli astronotlar Jing Haipeng (solda), Zhu Yangzhu (ortada) ve Gui Haichao, 30 Mayıs 2023’te Çin’in kuzeybatısındaki Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezinde düzenlenen bir veda törenine katıldılar. (Fotoğraf: Li Gang/Xinhua)

JIUQUAN, 30 Mayıs (Xinhua) — Çin İnsan Uzay Ajansı’na göre, Salı sabahı Çin’in kuzeybatısındaki Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezi’nde Shenzhou-16 mürettebatlı uzay görevindeki üç Çinli astronot için bir veda töreni düzenlendi.

Çinli astronotlar Jing Haipeng (sağda), Zhu Yangzhu (ortada) ve Gui Haichao, 30 Mayıs 2023’te Çin’in kuzeybatısındaki Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezinde düzenlenen bir veda törenine katıldılar. (Fotoğraf: Li Gang/Xinhua)
Çinli astronotlar Jing Haipeng (ortada), Zhu Yangzhu (sağda) ve Gui Haichao, Çin’in kuzeybatısındaki Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezinde düzenlenen bir veda törenine katıldılar, 30 Mayıs 2023. (Fotoğraf: Jin Liwang/Xinhua)
Çinli astronotlar Jing Haipeng (ortada), Zhu Yangzhu (sağda) ve Gui Haichao, 30 Mayıs 2023’te Çin’in kuzeybatısındaki Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezinde düzenlenen bir veda törenine katıldılar. (Fotoğraf: Li Gang/Xinhua)
Çin’in kuzeybatısındaki Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezi’nde Shenzhou-16 mürettebatlı uzay görevindeki üç Çinli astronot için bir veda töreni düzenlendi, 30 Mayıs 2023. (Fotoğraf: Li Gang/Xinhua)
Çinli astronotlar Jing Haipeng (ortada), Zhu Yangzhu (sağda) ve Gui Haichao, 30 Mayıs 2023’te Çin’in kuzeybatısındaki Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezinde düzenlenen bir veda törenine katıldılar. (Fotoğraf: Li Zhipeng/Xinhua)
Çinli astronotlar Jing Haipeng (önde), Zhu Yangzhu (sağda) ve Gui Haichao, 30 Mayıs 2023’te Çin’in kuzeybatısındaki Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezinde düzenlenen bir veda törenine katıldılar. (Fotoğraf: Li Gang/Xinhua)

habertekman.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu